...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

«Важливо зберігати пам’ять про тяжкі часи»

Президент України Володимир Зеленський відвідав Музей окупації Латвії
18 жовтня, 2019 - 12:40
ФОТО НАДАНО ПРЕС-СЛУЖБОЮ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Екскурсію для гостей провів голова правління музею Вальтерс Ноллендорфс. Він розповів про періоди радянської та нацистської окупації, які супроводжувалися масовими репресіями, повідомляє Укрінформ.

Володимир Зеленський наголосив, як важливо зберігати пам’ять про тяжкі часи, про жертви народу, а також про його боротьбу за свободу.

Музей окупації Латвії засновано 1993 року. Це приватний заклад, який пройшов державну акредитацію. Експозиція висвітлює період історії країни з 1940-го до 1991 року.

Нагадаємо, 16 жовтня під час офіційного візиту до Латвії Володимир Зеленський зустрівся з президентом цієї країни Егілсом Левітсом, спікером сейму Інарою Мурнієце, прем’єр-міністром Кріш’янісом Каріньшем.

Президент України також поклав квіти до пам’ятника Шевченку та поспілкувався з представниками української громади Латвії.

Газета: 
Рубрика: