Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Відточуючи військову майстерність

На загальновійськовому полігоні центру ВДВ продовжуються навчально-методичні збори лейтенантів
12 квітня, 2016 - 12:12
ФОТО З САЙТА MIL.GOV. UA

Це стосується тих, хто закінчив військові ВНЗ цього року. Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони, із молодими офіцерами працюють більш досвідчені колеги, досвідчені інструктори-учасники АТО з командування, навчального центру та бригад ВДВ. Навчання відбуваються у різний час доби, десантники під час тактичної підготовки відпрацьовують дії особового складу на полі бою, зокрема стрільбу з різних положень, переміщення різноманітними способами, дії за сигналами та командами, варіанти розміщення та дії на техніці під час бою.

Одним з етапів підготовки є перевірка майстерності офіцерів у вмінні водіння техніки, на якій безпосередньо виконує бойові завдання особовий склад аеромобільних батальйонів ВДВ.

На інших навчальних місцях десантники вдосконалюють вишкіл із вогневої підготовки зі стрілецької зброї, протитанкових засобів, метання гранат, вчаться азам тактичної медицини, проходять психологічну підготовку.

Дмитро КРИВЦУН, «День»
Газета: 
Рубрика: