...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Зміни до регламенту Ради відкликали

«Ми вирішили взяти по два представники з кожної фракції і доопрацювати законопроєкт», — Давид АРАХАМІЯ
17 січня, 2020 - 11:53
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що відкликав поданий ним законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про регламент Верховної Ради» щодо удосконалення законодавчої процедури» через невідповідність його положень Конституції України.

«Я сьогодні відкликав цю версію регламенту, тому що було багато запитань щодо конституційності деяких норм. Зокрема, обмеження 45 депутатів, коли йдеться про скасування постанови. Це може бути розцінено як порушення конституційних прав. Ми вирішили взяти по два представника з кожної фракції і доопрацювати законопроект, щоб не було звинувачень, що — «монобільшість» змінює регламент під себе. Ми хочемо відпрацювати це з іншими фракціями, щоб у нас була узгоджена версія нового закону про регламент, тому що його треба міняти, тому що він реально архаїчний», — сказав Арахамія в четвер у кулуарах журналістам (interfax.kiev.ua).

Газета: 
Рубрика: