Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Суд вирішив, що Андрій Парубій має розповісти про списки коаліції

1 березня, 2017 - 12:07
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Під час чергового засідання Окружного адміністративного суду міста Києва щодо розгляду справи про оприлюднення списків коаліціантів суд задовольнив клопотання позивача Миколи Томенка щодо залучення як відповідача голову Верховної Ради України Андрія Парубія, повідомляє сайт ridna.ua.

Таку вимогу позивач аргументував тим, що під час минулого засідання представник основного відповідача у справі — Апарату Верховної Ради — зайняв жорстку і непримиренну позицію про те, що ніколи до Апарату Верховної Ради з моменту діяльності парламенту VIII скликання жодних документів про діяльність коаліції та списки її членів (тобто ні попереднього складу, ні теперішнього складу коаліції «Європейська країна») не надходило.

«Тож, зважаючи на публічну заяву голови Верховної Ради Андрія Парубія, який під час брифінгу 18.04.2016 р. сказав, що «за тими документами, які мені подав Апарат, на момент нашого голосування (за зміну уряду. — Ред.) було 237 членів коаліції. Але в зв’язку з тим, що сім депутатів склали повноваження відразу після обрання до уряду, зараз 230 членів коаліції, і якщо у нас буде вимога, щоб назвати їх поіменно, я попрошу в Апарату необхідні документи, і я ці документи публічно покажу» — для того щоб нарешті з’ясувати правду про коаліцію, яка керує Україною ще з 2014 року, необхідно залучити як відповідача в цій справі Андрія Парубія», — зауважив М. Томенко.

Суд оголосив перерву, щоб ознайомити з матеріалами справи відповідача А. Парубія. Наступне засідання відбудеться 6 березня, о 15.00.

Іван КАПСАМУН, «День»
Газета: 
Рубрика: