Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини
Ярослав Стецько, один із провідників українського національно-визвольного руху

Лист головному редакторові

19 жовтня, 2012 - 00:00

Шановна Ларисо Олексіївно!

Колектив Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької в особі генерального директора А. Мацяка, адміністрація театру та оргкомітет висловлюють вам щиру подяку за оперативне висвітлення інформації, яка стосувалася підготовки та проведення першої Міжнародної науково-практичної конференції «Будівля театру Скарбка (Скарбека): пам’ятка австрійського, польського та українського народів», що відбулася 1 жовтня 2012 року.

Ця подія була для нас дуже вагомою, адже споруда, в якій розташований Національний театр імені Марії Заньковецької, є унікальною пам’яткою архітектури європейського рівня. На час побудови це був перший стаціонарний мурований театр Галичини, який посідав почесне третє місце в Європі (після Міланського театру «Ла Скала» та Дрезденського надвірного драматичного театру) за кількістю глядацьких місць і перше — за площею забудови.

Будинок театру — на території Державного історико-архітектурного заповідника, у межах забудови, яку внесено до Списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Ми вдячні, що ви не залишили нас наодинці зі своїми проблемами й турботами!

Сподіваємося, що й надалі приділятимете значну увагу тим подіям, які відбуватимуться в рамках культурно-мистецького життя заньківчан.

Із повагою генеральний директор Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької Андрій МАЦЯК

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ