Вигідна імперії політика повного "єдінообразія" не може мати нічого спільного з мовною політикою унітарної національної держави
Ігор Калинець український поет, прозаїк, дисидент, політв'язень

«Настільки якісних не було вже давно»

У Харківській муніципальній галереї покажуть роботи студентів-архітекторів
5 вересня, 2019 - 19:13

11 вересня у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15) відкриється виставка студентських робіт Open/Work. В експозиції — роботи 33 студенток і студентів, учнів Нульового року і першого курсу бакалаврату Харківської архітектурної школи. У галереї кажуть, що виставки студентських робіт в них трапляються рідко, а настільки якісних студентських не було вже давно. Із цієї експозиції Харківська школа архітектури починає новий навчальний рік і  нову публічну програму, ідеться в інформації, що надійшла «Дню» від PR-агенції Bagels & Letters.

Назва виставки, Open/Work, за словами організаторів, говорить про постійний процес створення школи. Тут будуть представлені результати першого року навчання: роботи в різних матеріалах — таких як бетон, метал, дерево; архітектурні макети і плани — проекти як публічних просторів, так і приватних будинків; портфоліо, креслення, графічні матеріали.

Фото надано PR-агенцією Bagels & Letters

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ