Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Про роль «мужика» у неджентльменському суперництві

4 вересня, 1999 - 00:00

Прошу вибачити, що лист рукописний. Персонального комп'ютера вдома немає, а на роботі це стало неможливим. Якби я писав єлейні панегірики на користь сьогоднішнього «арбітра нації», то це б навіть тиражувалося як «Матеріали до виборів», що розійшлися в усі міністерства та інші центральні органи виконавчої влади. Цей лірико-політичний текст з елементами лексики часів Брежнєва-Суслова став настільною книгою (48 стор.) керівного складу виконавчої влади як столиці, так і областей. Автор — адміністрація Президента. Відтепер сотні керівних державних службовців за графіком «робочих поїздок», затвердженим першими особами відомств, роз'їдуться в регіони прославляти нікчемне п'ятирічне правління Патрона.

Блюзнірський зміст цієї брошурки очевидний. Від суміші слинявого безробітного дитинства, замішаного на «феноменальній пам'яті», яка дозволяла Льоні вчитись просто на уроках, зі слуху, до «державницької діяльності Президента України Л.Д.Кучми, яка була спрямована на вирішення першорядних поточних та перспективних питань соціально- економічного, політичного та духовного життя в Україні».

Те, що функціонери АПУ сорому не мають (як і небіжчики), загальновідомо і це здивування не викликає. Викликає обурення інше: брутальне порушення законів України «Про державну службу» та «Про вибори президента України», які забороняють участь у передвиборній агітації та пропаганді державних службовців. Та ще й з використанням бюджетних коштів на відрядження. ЦВК, звісно, «ковтне» цю інформацію, бо її голова беззастережно відданий «єдиному і незамінному» кандидатові. Та й хто зможе проконтролювати високих державних службовців, котрі роз'їжджатимуть по областях з посвідченнями про відрядження і агітуватимуть за людину, котра не має права продовжувати агонію безплідних потуг навколопрезидентських олігархів і силових структур із церковними «орденами»? Питання може залишитися риторичним, якщо не стривожити громадську думку. Повинен же хтось вдарити у дзвін на сполох.

Я свідомий того, що ЗМІ заангажовані діючою владою виключно на перемогу чинного глави держави. Більше того, тих, хто насмілився ослухатися, шантажують, дискримінують, закривають, грабують. Вашу газету «День» заборонили розповсюджувати у Кам'янець- Подільському районі на Хмельниччині, в Гусятинському на Тернопільщині. Це я особисто бував там. Гадаю, що це має місце й у інших регіонах. Отак себе поводить самозваний «мужик», я б сказав, у далеко не джентльменському суперництві за вищу посаду в Україні. Ганьба! Але, слава Богу, ще не вечір... Нехай завтра знову буде день!

Із повагою, А.Ш.
Київ

ВIД РЕДАКЦIЇ

Знову-таки, із зрозумілих причин, автор просив не вказувати його координат.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ