Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Про соціальне порозуміння та довіру

12 лютого, 2010 - 00:00

Шановна Ларисо Олексіївно!

Щиро дякую Вам за матеріал «Як довго чекати на «критичну масу»?», опублікований у газеті «День» від 5—6 лютого 2010 року.

Одним із пріоритетних завдань вашого видання завжди було формування суспільних та національних цінностей, які є запорукою розвитку й процвітання Української державності. Складні й глибокі філософські, резонансні соціально-економічні та політичні проблеми, які порушуються на шпальтах видання, а також такі загальновизнані проекти, як «Бібліотека газети «День» та знамениті щорічні фотовиставки є свідченням не тільки Вашої активної громадянської позиції, а й потужного інтелекту й таланту журналіста, видавця та громадського діяча. Все це, на моє переконання, якраз і формує ту «критичну масу» наших співвітчизників, які не тільки прагнуть змін, а й здатні втілити їх у життя.

Ми раді, що думки наших викладачів, подані в чудовому викладі журналіста Ольги Решетилової, слугуватимуть тій самій меті — відвертому, глибокому аналізу проблем, що стоять перед українським підприємництвом, та пошуку шляхів їхнього подолання саме у контексті нової для українського освітнього простору галузі — бізнес-освіти.

Безперечно, такі публікації сприятимуть соціальному порозумінню, виникненню взаємоповаги та довіри між різними верствами українського соціуму.

Ми не сумніваємось, що Ваша позиція як головного редактора шанованого й впливового видання не пройде повз увагу наших політиків та представників державної влади й позитивно вплине на формування цивілізованого бізнес-середовища в нашій країні.

Сподіваюсь на плідне продовження нашої співпраці.

Із повагою, Ірина Тихомирова
Газета: 
Рубрика: