Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

За вікно в інформаційний світ

наша велика й щира подяка
14 березня, 2019 - 16:48

Шановна пані Ларисо!

Спілка інвалідів Чорнобиля Святошинського району міста Києва висловлює Вам особисто і Вашому колективу велику і щиру подяку за надану адресну благодійну допомогу у вигляді передплати на 2019 рік газети «День» для інвалідів війни, інвалідів-ліквідаторів I та II груп ЧАЕС, прикутих до ліжка та інвалідних візків, та вдів інвалідів-ліквідаторів, для яких Ваша газета цього року є тим невеликим віконцем в інформаційний простір для спілкування з зовнішнім середовищем, куди вони не мають змоги потрапити і щоденно спілкуватися — внаслідок хвороб, набутих через ліквідацію аварії на Чорнобильській АЕС.

Всі ми, члени Спілки, висловлюємо Вам особисто і Вашому колективу подяку за підтримку цієї шляхетної справи в наданні адресної благодійної допомоги тим людям, які того далекого 1986 року віддали найдорожче — здоров’я, захистивши собою Вас, Ваших рідних та близьких, наш рідний Київ, народ України, все людство від найстрашнішої екологічної катастрофи ХХ століття.

Маємо надію на подальшу співпрацю з Вами в питаннях соціального захисту інвалідів-ліквідаторів.

З повагою та християнською любов’ю, голова Спілки інвалідів Чорнобиля Святошинського району міста Києва, інвалід війни I групи, інвалід-ліквідатор I групи ЧАЕС, прикутий до інвалідного візка Сергій КРАСИЛЬНІКОВ

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ