Публіка виявляє ненаситну цікавість до всього, за винятком того, що дійсно варто знати.
Оскар Уайльд, видатний ірландський англомовний поет, драматург, прозаїк, есеїст

На Британію налетів потужний ураган «Кіара»

11 лютого, 2020 - 10:03
ФОТО РЕЙТЕР

Практично на всій території Великої Британії оголошено підвищений «жовтий рівень» небезпеки у зв’язку з потужним штормовим вітром і зливами, які в неділю приніс ураган «Кіара», повідомляє Бі-Бі-Cі.

«Швидкість вітру, за даними синоптиків, перевищує 144 км/г. Є небезпека серйозних повеней у багатьох частинах країни. Багато авіакомпаній, включаючи British Airways, скасували свої міжнародні і внутрішні рейси або значно скоротили їх число. Тимчасово призупинено поромне сполучення на різних напрямках», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через ураган «Кіара» скасували у неділю матч Прем’єр-ліги між командами «Манчестер-Сіті» і «Вест-Хем».

«Найсильніше ураган «Кіара» налетів на Вельс, де в окремих частинах пориви вітру сягали 150 км/г. Метеорологічна служба повідомляє, що в понеділок на півночі Англії можливі сильні снігопади, що може привести до обмерзання доріг. Там жовтий рівень небезпеки збережеться до вечора понеділка», — повідомляють у Бі-Бі-Cі.

Ураган «Кіара» відчують і в материковій Європі: у Франції, Бельгії, Ірландії та Нідерландах також очікується шквальний вітер та зливи. Скасовані деякі авіарейси в Бельгії та Німеччині.

Газета: