Врятуймо мову — мова врятує нас!
Юрій Іллєнко, кінорежисер, сценарист, актор, оператор, продюсер, Народний артист України 1987 року

Цей день в iсторiї

18 вересня, 2012 - 00:00
1793 р.

1640. У Києві розпочався Церковний собор, який затвердив катехізис «Православноє ісповіданіє віри», яким протягом століть керувала православна церква на східнослов’янських землях, у Молдавії та Валахії.

1793. Перший президент США Джордж Вашингтон заклав перший камінь у підмурівок будинку Капітолія, де розміщується американський Конгрес.

1918. В СРСР ухвалено Кодекс про сім’ю і шлюб, завданням якого було проголошення «революціонізування сім’ї» та «витравлювання буржуазної моралі».

1929. Запорізький завод «Комунар» випустив перший вітчизняний комбайн.

1934. Радянський Союз прийнято до Ліги Націй.

1941. Після жорстоких боїв радянські війська залишили Полтаву.

1965. Рада Міністрів УРСР ухвалила постанову про увічнення пам’ятних місць, пов’язаних з історією українського козацтва.

1973. Федеративну Республіку Німеччина й Німецьку Демократичну Республіку прийнято в ООН.

1986. Рада Міністрів СРСР ухвалила постанову про додаткові пільги учасникам війни та сім’ям військовослужбовців, які загинули.

1996. Міністерство зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України затвердило положення про штрихове кодування товарів, які виготовили в країні.

2000. У США за участі екс-президентів СРСР і США Михайла Горбачова і Джорджа Буша створено міжнародний фонд «На захист демократії й розвитку».

2009. У Японії винайдено стійкий антисептик, який знищує віруси, зокрема й свинячого грипу.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments