Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

«Червоний реванш» уже настав

У Києві пройшов конкурс «ELITE MODEL LOOK»
6 квітня, 2000 - 00:00

Те, що моделі із країн Східної та Центральної Європи і, що приємно, передусім з України активно опановують модельний простір, почуваючись у цій надприбутковій царині бізнесу дедалі впевненіше, почало привертати неабияку увагу на територіях, що на захід від Рейну. Це продемонстрував фінал національного етапу конкурсу «ELITE MODEL LOOK», який відбувався минулої суботи в приміщені клубу «Голлівуд», задля якого в Київ приїхала велика кількість журналістів провідних європейських друкованих видань і телевізійних каналів, зокрема, представники ілюстрованих журналів «VSD», «FHOTO» (Франція), «Elle» (Франція та Росія), газети «France Soir» (Франція), телеканалів TF (Франція), RTL (Німеччина), Sky TV (Велика Британія). Причина такого інтересу не тільки в моделях, хоча і в них, певна річ, також. Але головне те, що в кінці минулого року відомі в Україні бізнесмени, брати Омар та Валід Арфуші, які, починаючи з 1998 року, проводять український етап конкурсу «ELITE MODEL LOOK», отримали ліцензію на організацію світового фіналу, в якому братимуть участь найкращі моделі з більш як 60 країн світу. Тож західну пресу цікавили зміни, що відбуваються в конкурсі, та загальний рівень, на якому проводиться «ELITE MODEL LOOK» в Україні. Тим більше, що за останні чотири роки наші співвітчизниці двічі перемагали на світовому фіналі, який зробив відомими таких моделей, як Лінда Євангеліста, Наомі Кембел, Стефані Сеймур, Сінді Кроуфорд, Надя Ауерман, Клаудіа Шиффер.

Здається, нікого не розчарували. Ні журналістів, ні гостей. Ні закордонних, ні вітчизняних. Фінальне шоу було стилізоване під не таке вже й недавнє радянське минуле. Інтер’єр «Голлівуда» був завішений червоними транспарантами, щоправда, з незвичними гаслами, як, наприклад, заклик, щоб жіночі ноги були не менше як 110 см завдовжки. Гостей зустрічали вишикувані у дві шеренги вояки з роти почесної варти, зі сцени лунали попурі з популярних пісеньок радянської епохи у виконанні Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. Погодьтеся, доволі незвичний супровід для модельного конкурсу. Величезний успіх у глядачів викликало дефіле, в якому під агресивну музику конкурсантки йшли подіумом у шкіряних френчах, червоних блузках та будьонівках. В амплуа ведучого виступив співак Андрій Кравчук, одягнений у форму матроса. І нічого спільного з Готьє. Усього лише одяг невідомого модельєра, пошитий на радянській фабриці на замовлення Військово-морського флоту СРСР... Тож, резюмуючи, можна стверджувати, що червоний реванш, який населенню обіцяли майже весь минулий рік, нарешті відбувся.

До складу журі, очолюваного президентом компанії «SUPER-NOVA EUROPE ltd» Омаром Арфушем, уходили: Жак Баріон (адвокат, Швейцарія), Фредерік Деде (оглядач газети «France Soir», Франція), Катерина Серебрянська (олімпійська чемпіонка, президент модельного агентства «Red Star» Україна), Діана Ковальчук та Вікторія Семенцова, переможниці конкурсу «ELITE MODEL LOOK» 1996-го та 1999 р. (Україна). Після тривалих обговорювань журі оголосило переможницю — 15-річну модель Харкова Камілу Токарєву. Саме вона представлятиме Україну на міжнародному фіналі, який відбудеться у вересні в Женеві.

Роман КОСТРИЦЯ
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ