Як крапля довбе камінь не дворазовим, а багаторазовим падінням, так і людина стає мудрою не від дворазового, а від багаторазового читання.
Джордано Бруно, італійський філософ епохи Відродження, поет, представник пантеїзму

Cписи довкола біоетики

У Парижі протестують проти ухвалення закону, який дає право на штучне запліднення
3 лютого, 2021 - 10:15
ФОТО РЕЙТЕР

На вівторок, другого лютого, у сенаті Франції було заплановано друге слухання закону про біоетику. Він дає право на штучне запліднення одиноким жінкам і лесбійських парам, а також дозволяє сурогатне материнство, яке було заборонено на території країни, повідомляє «Євроньюз». Напередодні уже не вперше проти цього закону відбулися мітинги в кількох містах Франції, зокрема Анже, Ренні та Парижі. Протестувальники були у фригійських ковпаках, покликаних символізувати Маріанну, символ Франції і республіканських цінностей. Вони вважають, що у французької охорони здоров’я і так вже є великі проблеми, а коли грошей не вистачає на лікування людей, їх не можна витрачати на штучне запліднення. На думку противників закону, лікарі повинні допомагати у вирішенні проблеми фертильності у гетеросексуальних пар, а не створювати «штучну» дитину. Водночас відбувалися мітинги і на підтримку зазначеного закону, тож між протестувальниками навіть відбулися легкі сутички.

На фото: Члени угрупування «Manif Pour Tous» (Демонстрація для всіх) протестують перед Міністерством охорони здоров’я в Парижі, Франція.

Газета: 
Рубрика: