В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Дві срібні медалі

На Чемпіонаті світу з легкої атлетики нагороди для України завоювали Ярослава Магучих і Марина Бех-Романчук
8 жовтня, 2019 - 10:00
ФОТО РЕЙТЕР

У Досі (Катар) на Чемпіонаті світу з легкої атлетики Марина Бех-Романчук стала срібною призеркою у стрибках у довжину з результатом 6,92 м. «Золото» виграла Малайка Міамбо з Німеччини з кращим результатом сезону у світі — 7,30 м, повідомляє www.sportonline.ua.

За десять днів змагань на Чемпіонаті світу в Досі було розіграно 47 комплектів нагород. Перемогу в медальному заліку здобула збірна США — 29 нагород (14 золотих, 11 срібних і 4 бронзові). На другому місці Кенія — 11 (5, 2, 4), на третьому — Ямайка — 12 (3, 5, 4), на четвертому — Китай — 9 (3-3-63), на п’ятому — Ефіопія — 8 (2-5-1), на шостому — Великобританія — 5 (2-3-0).

Збірна України з двома срібними медалями, власницями яких стали Ярослава Магучих у стрибках у висоту і Марина Бех-Романчук у стрибках у довжину, ділить 21-ше місце з командою Естонії.

На п’єдестал пошани для вручення медалей різного ґатунку піднімалися спортсмени із 43-х країн.