Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

«Художникам з Дніпра вдалося побачити Карпати по-своєму»

У львівській галереї «Зелена канапа» відкрилася виставка «Мальоване в горах»
18 січня, 2018 - 10:16
ФОТО АВТОРА

На ній троє дніпровських художників демонструють свої візії на тему Карпатських гір. «Художникам з Дніпра вдалося побачити Карпати по-своєму. У їхньому живописі, що вони швидко малюють на численних пленерах, — гори експресії. Майстерність, напрацьована багаторічною працею живописця, дозволяє досягнути враження неймовірної легкості та рухливості їхнім етюдам. Справжня насолода для поціновувачів імпресіонізму і всіх похідних напрямків у живописі, що черпають мільйонну варіативність вражень і відображень природного краєвиду», — розповіла власниця галереї Олеся Домарадзька.

На виставці представлено роботи Ольги Локатир, Марії Грім та Олександра Василенка. Усі вони є педагогами. Але окрім цього їх об’єднує ще одна спільна риса — малювання пейзажів з натури. Саме це і спонукало їх провести багато часу в українських Карпатах, щоб створити свої пейзажні шедеври. «Мальоване в горах» стала першою презентацією їх творчості у Львові.

Загалом стіни галереї прикрашає 40 пейзажів. Усі вони були створені в різних місцях Карпат протягом останніх кілька років. Також на кількох роботах присутній і Львів.

Оглянути виставку можна до 11 лютого.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments