Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Коли бракує тепла та обіймів

Львівські поетеса та композитор створили чуттєвий альбом віршів та музики
18 грудня, 2020 - 11:09
Фото «Дню» надала Стефанія ОЛІЙНИК

Творчість Ірини Рубець отримала величезну підтримку і зацікавлення шанувальників в Україні та за кордоном завдяки Facebook. У 2019-му авторка видала дебютну збірку віршів ПРО«ЗРІННЯ СЛОВОМ» і надихнула композитора та саундпродюсера Михайла Олійника написати музику до двох десятків її віршів. Так з’явилася збірка «Обійми мене…», що поєднує авторське читання Ірини Рубець та музику Михайла Олійника.

«Мене вразило вміння Ірини торкнутися словом "струн душі", – розповідає Михайло. – Теми і сюжети віршів захотілося наповнити музикою. Ми об'єднали зусилля для створення свого сокровенного світу почуттів і емоцій, яким хочемо поділитися зі слухачем».

Альбом записували близько трьох місяців. Ірина начитувала вірш, а Михайло одразу імпровізував на роялі, щоби музика тонко відображала щиру та раптову емоцію від почутого.

Ірина та Михайло наголошують, що, коли увесь світ поглинула соціальна ізоляція, спричинена пандемією, людям надзвичайно бракує тепла та обіймів. Саме цей настрій – об’єднання, любові та підтримки – вони й прагнуть подарувати слухачам.

А для самих митців цей складний час став можливістю для об’єднання та спільних творчих експериментів. «Ідея створити щось на зразок аудіо книги йшла від моїх читачів, які просили це зробити, – зазначає Ірина. – В якийсь момент я чітко усвідомила, що це неодмінно станеться. Власне, тоді і відбулося наше із Михайлом знайомство (адже, якщо іти своїм шляхом, в цьому житті все відбувається так, як треба), та все відразу стало на свої місця. Було вирішено:  проєкту бути. І бути зараз».

Прем'єра аудіо альбому «Обійми мене…» відбулася 17 грудня.

Альбом доступний у форматі CD та на цифрових платформах Apple Music, ITunes, Spotify, Google Play, YouTube Music та ін.

Послухати альбом можна тут:

https://youtu.be/8OyOZsSYgSQ

Рубрика: