Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

«Ласкаво просимо у Lit & Phil»

У Великій Британії повторно відкрилися не тільки паби й магазини, а й літературно-філософські товариства
15 квітня, 2021 - 11:01
ФОТО РЕЙТЕР

«Ми раді підтвердити, що Lit & Phil тепер знову відкритий для відвідувачів, — ідеться на сайті Літературно-філософського товариства Ньюкасла-апон-Тайна www.litandphil.org.uk. — Протягом цього початкового періоду відновлення роботи члени повинні забронювати свій візит заздалегідь, чи то для перегляду та взяття книг/компакт-дисків, чи просто для повернення або забирання попередньо замовлених предметів. Члени можуть забронювати до 2 годинних слотів на день до 3 разів на тиждень у різні дні. Як і Головна бібліотека, Музична кімната / Комітетна кімната може бути використана за запитом». У закладі повідомляють, що заходи соціального дистанціювання залишаються чинними, зокрема обмежена кількість місць... Також відвідувачі у будівлі мають бути в масках та використовувати дезінфектанти для рук.

«Створені у 1825 році на Вестгейт-роуд, за декілька метрів від Центрального вокзалу, ми стали центром навчання та просвіти задовго до появи міських університетів і сьогодні продовжуємо надихати розум, стимулювати уяву та передавати багатство знань як молодим, так і старим, — розповідають про себе на сайті закладу. —  Ми вітаємо допитливих, шукачів знань, любителів античності або тих, хто просто хоче врятуватися від світу і загубитися в хорошій книзі чи красивій музиці».

На фото: Чоловік у приміщенні Літературно-філософського товариства Ньюкасла-апон-Тайна, яке відчинило двері клієнтів  з дотриманням соціального дистанціювання після послаблення вже третього карантину у Великій Британії, 12 квітня 2021 року.

Газета: 
Рубрика: