Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Леся Цуренко – в другому колі турніру в Нідерландах

Здобувши перемогу над чешкою Крістіною Плішковою, українка стала лідером їхнього особистого протистояння
12 червня, 2019 - 11:32
ФОТО REUTERS

У Хертогенбосі (Нідерланди) на турнірі WTA категорії International — Ricoh Open із призовим фондом $226 750 в одиночному розряді пройшли матчі першого кола. 32-га ракетка світу, 30-річна українка Леся Цуренко, посіяна під четвертим номером, здобула перемогу над 27-річною чешкою Крістіною Плішковою, яка посідає в рейтингу WTA 113-те місце, з рахунком 6:4, 6:4, повідомляє www.sportonline.ua. Матч тривав 1 годину 18 хвилин. Цуренко виграла чотири гейми на прийомі і програла два на своїй подачі. На рахунку Лесі два ейси за відсутності подвійних помилок, а Крістіна сім разів подала навиліт і тричі помилилася на подачі. Після цієї зустрічі українка стала лідером їхнього особистого протистояння — 2:1. У другому колі суперницею Цуренко буде або бельгійка Кірстен Фліпкенс, або сербка Александра Крцнич.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ