Історію творять мученики, а не мучителі.
Євген Грицяк, лідер Норильського повстання у таборах ГУЛАГу 1953 року

Любов Поліщук не йде з «Няньки»

26 січня, 2006 - 00:00

Днями в Інтернеті з’явилися повідомлення про те, що актриса Любов Поліщук, яка грає роль мами Віки Прутковської у серіалі «Моя прекрасна нянька», в цей час перебуває в Ізраїлі на лікуванні і в останні кілька місяців за станом здоров’я працювати не могла. Згідно з інформацією Yoki.ru (з посиланням на газету «Жизнь»), Любові Григорівні зателефонували автори серіалу й спитали, коли ж вона має намір повернутися, а також попередили: якщо вона не приїде на зйомки протягом двох тижнів, контракт буде розірваний. При цьому ізраїльські лікарі не обіцяють актрисі швидкого одужання, пише газета.

Поліщук потрапила до лікарні у жовтні — вистави з її участю відмінили на кілька місяців. Як виявилося, незадовго до цього актрисі перед гастролями в Уфі було зроблено планову операцію. Як повідомляла «КП», після невдалої операції у актриси відмовили ноги. Тому Любові Поліщук була потрібна повторна операція на хребті.

А от за інформацією телеканалу СТС, люб’язно наданою «Дню» прес-службою «1+1», Любов Поліщук, як і раніше, зніматиметься в «Няньцi». Дійсно, через стан здоров’я актриси зйомки 6-го сезону були припинені, але на даний момент вони вже розпочалися. Поки що зйомки проходять без участі актриси, але до того моменту, коли вона має з’явитися в кадрі, Любов Поліщук продовжить зніматися. Про те, знаходиться вона зараз в Ізраїлі чи вже повернулася до Москви, інформації немає. Але відомо, що зараз стан актриси вже задовільний.

Газета: 
Рубрика: