Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

На восьмому місці

Андрій Шевченко — у списку кращих наставників футбольних збірних 2019 року
27 листопада, 2019 - 10:44
ФОТО РЕЙТЕР

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко увійшов до топ-10 найкращих наставників національних команд 2019 року за версією Міжнародної федерації футбольної історії і статистики (IFFHS), передає www.ukrinform.ua.

Андрій Шевченко посів восьме місце в списку кращих наставників футбольних збірних, а очолив його наставник збірної Португалії з футболу Фернанду Сантуш — переможець прем’єрної Ліги націй УЄФА. Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу.

Цьогоріч підопічні Андрія Шевченка двічі зустрічалися з командою Фернанду Сантуша (0:0, 2:1) і випередили її у відборі Євро-2020.

У голосуванні IFFHS взяли участь представники 90 країн. Андрій Шевченко набрав 48 балів. Це стало новим рекордом для України. Раніше максимальну кількість балів здобував 2005 року Олег Блохін — 28.

Також до топ-25 найкращих тренерів збірних увійшов Олександр Петраков — наставник українських чемпіонів світу у віковій категорії U-20.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ