Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

На захисті людей і чотирилапих

Співробітники ДСНС провели реанімаційні заходи... кошеняті
13 листопада, 2019 - 09:47
ФОТО З ОФІЦІЙНОЇ ФЕЙСБУК-СТОРІНКИ ДСНС УКРАЇНИ

Останнім часом офіційна фейсбук-сторінка Державної служби з надзвичайних ситуацій зворушує прикладами доброти і людяності співпрацівників. Так, днями, зазначається на сторінці, «надійшло повідомлення про те, що в місті Новоукраїнка, що на Кіровоградщині, котик потрапив у каналізаційний колодязь. Наші хлопці, звісно, не відмовили добрим людям у порятунку котофея, і, прибувши на місце, витягнули смугастого шукача пригод на світ Божий. Здається, задоволення від результату «спецоперації» отримали усі».

Але справді дивовижна ситуація сталася в селі Великі Будища, що на Полтавщині. Уночі на телефон Служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку. «Займання побачив випадковий перехожий, він і викликав рятувальників, а до їх приїзду вивів із будинку господаря, — йдеться в повідомленні. — Вогнеборці, прибувши, ліквідували пожежу. Однак під час гасіння вони запримітили крихітне кошеня, яке без ознак життя лежало в охопленій вогнем кімнаті. Рятувальники винесли тваринку на повітря та провели реанімаційні заходи, зокрема й за допомогою апарату захисту органів дихання. Сподіваємося, про бідосю подбають небайдужі люди, бо господар все ще перебуває з опіками в лікарні... Живи, маля! За твоє життя боролися люди з великим серцем!»

«Співчуття та людяність здатні творити чудо...», — пишуть співробітники ДСНС — і це справді так!

Газета: 
Рубрика: