...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Очі «Дня»

30 листопада, 2000 - 00:00

Наші читачі бачать події, що відбуваються, не тільки очима фотокореспондентів «Дня» та агентства Ассошіейтед Прес, але й очима наших численних авторів — своїми очима. Із самого початку існування «Дня» своєрідною формою звіту перед читачами стали традиційні підсумкові (за підсумками редакційного року) фотовиставки, а з 1998 року — міжнародні фотоконкурси, що проводяться газетою спільно з фірмою «Кодак- Україна», в яких беруть участь десятки фотожурналістів та фотоаматорів. І журі часто досить складно вибрати із сотень робіт, що надходять на конкурс, саме ті, що відповідають духові часу, є своєрідним нервом дня.

Минулого року переможцем фотоконкурсу «Дня» став житомирський фотокореспондент Сергій Глабчук, а нинішнього — фотограф із села Скибинці Тростянецького району Вінницької області Олександр Свистунов.

Жителі столиці та багатьох міст України, куди після традиційного осіннього вернісажу подорожує фотовиставка «Дня», можуть по-справжньому оцінити рівень робіт, що надходять на конкурс. До речі, вчора наша фотовиставка відкрилася в Палаці студентів Дніпропетровська.

У переддень виходу тисячного номера газети «День» в Дніпропетровську відкрилася виставка робіт II Міжнародного фотоконкурсу «Обличчя. Долі. День. Століття», яка проводилася нашим виданням спільно з фірмою «Кодак Україна» в 2000 році. На виставці було представлено більше ніж 80 кращих фоторобіт майстрів цього жанру з усієї України. Експозицію у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету відвідали представники місцевих органів влади, преси, фотохудожники, творча інтелігенція, а на самій презентації прозвучало немало теплих слів на адресу газети «День» — з слів виступаючих — видання серйозного і респектабельного типу, що дає читачам України об’єктивну інформацію про життя країни.

У той же день представники газети «День» зустрілися зі студентами факультету журналістики Дніпропетровського національного університету.

Подробиці читайте в наступному номері.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ