Ольга Ляхова виграла змагання Валь-д’Уаз

Українська легкоатлетка уже вдруге за останній тиждень виступила на турнірах у Франції
18 лютого, 17:51
ФОТО НАДАНО ФЕДЕРАЦІЄЮ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ

Українка Ольга Ляхова стала переможницею міжнародного легкоатлетичного турніру Валь-д’Уаз в Обонні. 800 метрів вона подолала за 2.03,91 хв, повідомляє uaf.org.ua.

Змагання в Обонні стали для Ляхової другими у Франції за останній тиждень. 14 лютого вона брала участь у турнірі у Валь-де-Рей і фінішувала там четвертою (2.04,28 хв).

Багатоборка Аліна Шух змагалася зі стрибків у висоту і посіла третє місце (1,88 м).

Яна Качур фінішувала четвертою в забігу на 60 метрів. 7,65 с для виходу у фінал виявилось не досить. Не вдалося вийти до фіналу і Ганні Чубковцовій. На дистанції 60 метрів з бар’єрами вона показала час 8,45 с і стала з ним третьою в забігу.