Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, поет

«Покайфувати» від улюбленої музики і щасливих дітей

«Дударик» запрошує на «Пригоду Святого Миколая»
28 листопада, 2021 - 12:28
Фото з архіву "Дня"

Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» зіграє мюзикл «Пригода Святого Миколая у Центрі Довженка та у Львівській філармонії. Планують організатори провести чотири концерти і, як і годиться, точнісінько на свято Святого Миколая: 18 грудня – у Центрі Довженка (16.00 та 18.00) і 19 грудня – у філармонії (16.00 та 18.00).

Варто додати, що «Пригода Святого Микола» за популярністю – топ-мюзикл для дитячої аудиторії у різдвяно-новорічний час. З року в рік «Дударик» грає у Львові 4–6 вистав «Пригоди», і всі перебігають з успіхом, секрет якого – дуже простий: казковий сюжет, чудові актори, неперевершена музика, реальні емоції і драйв – від першої і до останньої хвилини дійства.

«Глядач опиняється у вирі баталії за подарунки Святого Миколая,  – говорить керівник капели Дмитро Кацал. – Цей настрій підсилюється декораціями і світлом, і постає справді чудове казково-музично-драйвове дійство, де глядач також стає дійовою особою і може обрати сторону, за яку змагатиметься».

Музика до «Пригоди» створена на основі безсмертних хітів усіх часів і народів, і це – James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven».

«Як і світові знамениті мюзикли, такі як «Король Лев», «Фантом Опери», «Пригода Святого Миколая» стала must have (мусить бути!) для дітей на свята», – зазначає керівник «Дударика».

І додає, що батьки та інші супроводжуючі особи зможуть «покайфувати» і від улюбленої музики, і від щасливих дітей».

Анонс вистави, що її підготував «Дударик», – тут.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів
Рубрика: