Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Попереду – гарний матч

Даяна Ястремська виграла стартовий раунд на турнірі WTA в Італії
15 вересня, 2020 - 17:55
ФОТО REUTERS

У Римі 14-21 вересня триває турнір WTA. В одиночному розряді друга ракетка України Даяна Ястремська в першому колі перемогла італійку Камілу Джорджі 7-5, 6-7(5), 6-4. На початку серпня тенісистки зіграли одна з одною на турнірі в Палермо, де перемогу святкувала італійка, нагадує btu.org.ua.

Крім того, 15 вересня український дует Еліна Світоліна/Даяна Ястремська зустрівся з румунками Симоною Халеп і Монікою Нікулеску в першому колі змагань. На жаль, тут  нашим співвітчизницям не пощастило: 0-6, 1-6. Дівчата змагалися на корті 48 хвилин. Світоліна та Ястремська не реалізували жодного з трьох своїх брейкпоїнтів, а Халеп і Нікулеску скористалися 6 з 9 шансів на брейк.

У другому колі в одиночному розряді Еліна Світоліна зіграє проти росіянки Анастасії Павлюченкової, а Даяна Ястремська змагатиметься з Амандою Анісимовою зі США.

«Думаю, що з Амандою Анісимовою у нас може вийти гарний матч. Ми грали одна проти одної, коли були юніорами. Це було після того, як я виграла свій перший турнір ITF у 15-річному віці. Тоді я була такою втомленою, граючи з нею після фіналу. Вона дуже добре грала тоді, так що подивимося», — сказала Даяна Ястремська про майбутню зустріч.

Газета: 
Рубрика: