...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Порядок і дисципліна від братів Арфуш

6 квітня, 2000 - 00:00

Минулого року прогноз президента компанії «Super Nova Europe» Омара Арфуша з приводу 14-річної Віки Семенцової збувся: вона перемогла на конкурсі і агентство «Elite» уклало з нею контракт. —

— Які шанси на перемогу в міжнародному фіналі в Каміли Токарєвої? — з цим запитанням ми звернулися до Омара.

— Так, в 99-ому беззастережно перемогла Віка Семенцова. У цьому я й усі інші були впевнені. Віка принесла Україні перемогу і ще раз звернула увагу всієї світової преси на нашу країну. Зараз ситуація інша. Вже сміливо можна говорити про перемогу Каміли Токарєвої в пресі.

— Організатором міжнародного фіналу конкурсу в Женеві будете ви. Яким шоу спробуєте здивувати Швейцарію?

— Упевнений, фінал буде проведено на високому професійному рівні. Вимоги до організації конкурсу дуже жорсткі. Що ж до творчого боку справи, то для рідного міста робити приємне набагато легше. Ми навмисно задумали зробити велике, добре продумане, видовищне шоу, оскільки в мої найближчі плани входить проведення Міжнародного фіналу «ELITE MODEL LOOK» саме в Києві. Всі країни світу борються і сперечаються одна з одною за право на проведення Олімпійських ігор у своїх містах. Моє бажання зробити столицю України столицею краси, я думаю, цілком зрозуміле. Я дуже люблю це місто й цю країну.

— Чи відомо, хто буде в журі міжнародного фіналу?

— Всіх секретів я, звичайно ж, не відкрию, але скажу точно, що Віка Семенцова обов’язково в нього ввійде.

— Ваша компанія «Super Nova Europe» проводить «ELITE MODEL LOOK» і в інших країнах, а в яких?

— В Єгипті, Домініканській Республіці, Тунісі, Албанії і Марокко. До речі, в Марокко національний фінал конкурсу відбудеться вже 28 квітня. Вся наша київська команда, включаючи режисерів-постановників з Москви, їде в Марокеш.

— Чи є вже резонанс на конкурс у Києві в європейських ЗМІ?

— Вже через два дні після нашого конкурсу я отримав масу дзвінків і публікацій, присвячених «ELITE MODEL LOOK» в Україні. Провідна женевська газета «24 години» написала таке: «Те, в якій стилістиці було проведено український етап конкурсу, говорить про те, що Україна стала справжнім членом європейського співтовариства. Ставитися з чималою часткою самоіронії до свого комуністичного минулого може незалежна держава, котра вже відбулася. Уявити таке шоу, скажімо, в Білорусі, просто неможливо! Інша, але вже французька газета, пише: «Будучи очевидцями цих дій, ми не могли не помітити вишколених, суворих солдатів. Вони справили незгладиме враження на всіх, хто там був... Новим девізом «ELITE MODEL LOOK» стали порядок і дисципліна. Брати Арфуш благотворно вплинули на імідж конкурсу».

Марія ОРАНСЬКА
Газета: 
Рубрика: