Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Просто літо. I... джаз

Уперше в липні у чотирьох містах України відбудеться новий музичний фестиваль
13 червня, 2012 - 00:00
СЕРГІЙ МАНУКЯН — ОДНА ІЗ ЗІРОК СУЧАСНОГО ДЖАЗОВОГО ВОКАЛУ, ТАЛАНОВИТИЙ ІНСТРУМЕНТАЛІСТ, КОМПОЗИТОР ТА АРАНЖУВАЛЬНИК / ФОТО КОСТЯНТИНА ГРИШИНА / «День»

Як повідомили «Дню» організатори, новий літній фестиваль UKRAINE JAZZ SUMMER 2012 («Джазове літо в Україні-2012») пройде у Києві, Одесі, Миколаєві та Сімферополі. Цей форум матиме міжнародний статус.

У гості на UKRAINE JAZZ SUMMER 2012 їдуть видатні джазмени. Концерти відбудуться у Києві 10 та 11 липня, в Одесі 12 липня, у Миколаєві 13 липня та у Сімферополі 14 липня. У фестивалі візьмуть участь: Рой Ассаф — фортепіано (Ізраїль—США), Офер Ассаф — саксофони (Ізраїль—США), Джонатан Волтзок — тромбон (Ізраїль—США); Kiev Big Band (Київ) і Біг Бенд Володимира Алексєєва (Миколаїв); Арк Овруцький — контрабас, бас-гітара (Україна—США) , Сергій Манукян — вокал (Росія).

Так, Сергій Манукян — одна з небагатьох зірок сучасного джазового вокалу, талановитий інструменталіст, композитор і аранжувальник, був почесним гостем у Коктебелі на Третьому джазовому фестиваль Live In Blue Bay (вересень минулого року). Коли слухаєш цього музиканта і співака, виникає таке враження, що Манукян керує людськими емоціями, володіє передачею почуттів на відстані, а силою музичної думки створює якусь нову реальність. Сергій Володимирович має гіпнотичний голос і просто магічно виконує джаз (дивись інтерв’ю з джазменом у «Дні» № 168 за 2011 р.). Цей актор невичерпного ентузіазму нині є одним із найбільш затребуваних музикантів нашого часу. Його колосальне творче «Я» призвело до розробки свого стилю. Останні двадцять років Сергій Манукян успішно створює власні композиції. Кожна мелодія пронизана духом справжнього джазу, а вокальна пластика його композицій і глибоке розуміння законів гармонії демонструють слухачам яскраву особистість, професіонала високого рівня...

Урочисте відкриття нового джазового фестивалю відбудеться у київському «Клубі 44». 10 липня на сцену вийдуть Рой Ассаф і Офер Ассаф, Арк Овруцький, із 24.00 до часу ночі пройде «Джем сейшн». 11 липня в приміщенні Національної музичної академії відбудеться гала-концерт, в якому візьмуть участь Сергій Манукян, Kiev Big Band, Рой Ассаф, Офер Ассаф, Джонатан Волтзок і Арк Овруцький.

В Одесі у клубі «Бернадацці» виступатимуть Сергій Манукян та Арк Овруцький, Рой Ассаф, Офер Ассаф, Джонатан Волтзок.

У гала-концерті в Миколаєві, який відбудеться у Палаці культури, візьмуть участь Сергій Манукян, Біг Бенд Володимира Алексєєва, Рой Ассаф, Офер Ассаф, Джонатан Волтзок і Арк Овруцький. А завершиться фестиваль великим концертом у Сімферополі (у приміщенні Кримськотатарського театру) 14 липня. У ньому виступлять Сергій Манукян та Арк Овруцький, Рой Ассаф, Офер Ассаф, Джонатан Волтзок. Як розказали «Дню» організатори, UKRAINE JAZZ SUMMER 2012 відбудеться за підтримки Посольства Ізраїлю в Україні.

Тетяна ПОЛІЩУК, «День»
Газета: 
Рубрика: