І добро, і зло примножуються в геометричній прогресії. Ось чому ті маленькі рішення, які ми приймаємо щодня, безмежно важливі.
Клайв Стейплз Льюїс, відомий британський письменник, філософ, християнський апологет

Семеро борців — у міжнародному рейтингу

Українці увійшли до когорти кращих спортсменів у греко-римській боротьбі
25 листопада, 2021 - 20:24
ФОТО REUTERS

За підсумками 2021 року Об’єднаний світ боротьби (UWW) сформував рейтинг кращих борців греко-римського стилю. До уваги бралися результати спортсменів на Чемпіонатах світу, континентальних першостях, рейтингових турнірах та Олімпійських Іграх. До топ-20 найсильніших борців планети потрапили і семеро українців. Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби України.

Найвищу позицію рейтингу серед представників України (номер 2) посідає Олімпійський чемпіон Жан Беленюк (87 кг). Бронзовий призер Чемпіонату Світу 2021, номер 5 на Олімпійських Іграх в Токіо Ленур Теміров увійшов у двадцятку одразу в двох категоріях. У вазі до 60 кг він п’ятнадцятий, а у 63 кг закріпився на дев’ятому місці.

На шостому місці в категорії до 67 кг — віце-чемпіон Олімпійський Ігор Парвіз Насібов. Бронзовий призер Чемпіонату Європи Максим Євтушенко посідає 18-те місце у категорії до 72 кг. На восьмій позиції рейтингу UWW номер 5 Чемпіонату Європи та номер 9 Чемпіонату Світу Дмитро Пишков (77 кг). Дев’яту сходинку займає призер рейтингових турнірів 2021 (Питлясинського та Zagreb Open) Ярослав Фільчаков (82 кг).

А в категорії до 97 кг на 12-ому місці розмістився Євгеній Савета (із повним рейтингом в усіх вагових категоріях можна ознайомитись на головній сторінці https://uww.org/).

Газета: 
Рубрика: