Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Сергій СЕМЕНОВ: «Для перемоги будемо з усіх сил «рвати жили»

Сьогодні в австрійському Хохфільцені змішаної естафетою стартує 52-й Чемпіонат світу з біатлону
9 лютого, 2017 - 09:56
ФОТО РЕЙТЕР

Хохфільцен вдруге в історії приймає світову першість, попередній чемпіонат тут проводився в 2005 році. Загалом, спортсмени з 9 по 19 лютого розіграють 11 комплектів нагород, по 5 у чоловіків і жінок, і один комплект медалей у змішаній естафеті. Більшість команд, зокрема збірної України, ще напередодні прибули до Австрії й вже провели перші тренування на арені головного старту сезону.

Тренерський штаб збірної України з біатлону напередодні визначився з остаточним складом на Чемпіонат світу. Так, президент федерації біатлону України Володимир Бринзак назвав такі імена спортсменів: жінки — Юлія Джима, Олена Підгрушна, Валентина Семеренко, Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець; чоловіки — Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Артем Прима, Володимир Семаков, Олександр Жирний.

«За хорошої форми та хороших лиж у Хохфільцені цілком можна боротися за результат. Потрібно намагатися з усіх сил, просто «рвати жили», — прокоментував готовність до головного старту року в коментарі XSPORT Сергій Семенов, єдиний у нашій чоловічій команді спортсмен, який вже вигравав медалі світових чемпіонатів. — Перша половина траси тут мені не сильно подобається. Це підступна ділянка, де не зовсім зрозуміло, якою технікою краще йти: під крок, через крок або, може, як на підйом. Далі після довгого спуску і тунелю йде друга частина дистанції, яка мені вже більше підходить».

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: