Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Три медалі на етапах Кубка світу

вибороли українські гімнасти Ігор Радівілов та Петро Пахнюк
19 березня, 2019 - 11:08
ФОТО REUTERS

Цими днями в Баку (Азербайджан) та Штутгарті (Німеччина) відбулися змагання Кубків світу зі спортивної гімнастики. В азербайджанській столиці наш титулований гімнаст Ігор Радівілов (на фото) двічі підіймався на п’єдестал пошани. Він здобув «срібло» в опорному стрибку й посів третє місце у вправах на кільцях, повідомляє noc-ukr.org.

У Штутгарті ще один українець Петро Пахнюк став бронзовим призером Кубка світу з багатоборства. За підсумками виступів на шести приладах наш спортсмен набрав 83,331 бала й посів третю сходинку.