Найстрашніші в житті ті люди, які прочитали одну книжку. З людиною ж, яка багато читає, завжди матимеш про що поговорити, і тобі поруч з нею нічого не загрожуватиме.
Іван Малкович, український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

У Хмельницькому з’явилася «Алея закоханих»

Відтепер на «стометрівці» скверу фотографуються молодята
8 жовтня, 2009 - 00:00
ВІДТЕПЕР ФОТОГРАФІЇ ЖИТЕЛІВ ХМЕЛЬНИЦЬКА БУДУТЬ ЯСКРАВІШИМИ, БО В СКВЕРІ НА «СТОМЕТРІВЦІ» ВСТАНОВИЛИ КІЛЬКА НЕЗВИЧАЙНИХ ЛАВОЧОК. ТАК, ОДНА СИМВОЛІЗУЄ ВЕСЕЛУ «КУМПАНІЮ» КУМІВ, ІНША ЗНАХОДИТЬСЯ В ЗАТІНКУ РОЗКІШНОГО ТРОЯНДОВОГО КУЩА, НА ЯКОМУ ЧЕРВОНИМ КОЛЬОРОМ КОХАННЯ ЦВІТУТЬ 99 КВІТОК

Назву «Алея закоханих» обрали невипадково, адже вона знаходиться навпроти міського РАГСу, де практично щодня відбувається реєстрація шлюбів і щасливі пари прогулюються сквером. Відтепер весільні фото хмельницьких молодят будуть ще яскравішими, бо на «стометрівці «встановили кілька незвичайних лавочок. Так, одна символізує веселу «Кумпанію» кумів, інша знаходиться у затінку розкішного трояндового куща, на якому червоним кольором кохання цвітуть 99 квіток.

Ідея створення такої алеї виникла у заступника міського голови Хмельницького — Ірини Іванівни Ковальчук:

— Наша команда прагне зробити щоразу якусь користь для міста. Ми довго думали, як би залучити до благоустрою Хмельницького його мешканців. Потрібно було придумати щось оригінальне, аби їх зацікавити. Виникла ідея провести конкурс «Подаруй місту лавочку». І слід зауважити, що нашу ідею підтримали. Кілька підприємців вирішили долучитися до акції і встановили минулого року в парку ім. 500-ліття Хмельницького вісім таких мистецьких об’єктів. Кожен із них — унікальний за своєю концепцією. Тішить те, що ця ідея отримала значну підтримку городян і вже незабаром на «Алеї закоханих» з’явиться ще шість лавочок із різними романтичними сюжетами.

Єдине занепокоєння, яке виникає у майстрів-виконавців та міської влади — аби ці «шедеври» не знищили вандали. Такий випадок уже трапився у міському парку, де понищили композицію «Підкова щастя» і відірвали металеві соняхи та мальви. Ірина Ковальчук сподівається, що на «Алеї закоханих» такого не трапиться, а коханим даруватимуть тільки живі квіти при зустрічі під трояндовим кущем.

Юлія РОСТОЦЬКА, Хмельницький, фото автора
Газета: 
Рубрика: