Треба за всяку ціну обминати ...широкі, розкриті двері і шукати правдивої великої брами, над якою віють непідроблені, неперелицьовані прапори нашого духу
Олена Теліга, українська поетеса, публіцистка, літературний критик, діячка ОУН

У Вінниці встановлять «Пісню»

23 червня, 2005 - 00:00
ТАК ВИГЛЯДАТИМЕ «ПІСНЯ»

Саме так називатиметься скульптурна композиція, яку планують встановити в центрі міста до річниці Дня незалежності. Ідея створення такого пам’ятника виникла ще під час помаранчевої революції. Тоді вінницький підприємець Роман Ларін пообіцяв в разі перемоги революції увічнити ті пам’ятні події.

Скульптура зображатиме триметрову дівчину на кулі, яку встановлять на восьмиметровій колоні діаметром 38 сантиметрів. Загальна вага композиції становитиме близько 400 кілограмів, висота — 11 метрів. За словами скульптора Володимира Смаровоза, це буде звичайна українська дівчина в джинсах і кросівках. Ідею ж самої скульптури Володимир Смаровоз запозичив у шведського скульптора Мехліса. Весь монумент буде викуваний з міді, а куля, на якій стоїть дівчина, — вкрита сусальним золотом. Основу пам’ятника прикрашатимуть слова з пісні гурту «Гринджоли» — «Разом нас багато, нас не подолати».

Микола ГОРБАТЮК, Вінниця
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments