Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Українці — у вісімці найсильніших

На ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських іграх біатлоністи розіграли медалі в спринті
15 січня, 2020 - 11:35
ФОТО НАДАНО НАЦІОНАЛЬНИМ ОЛІМПІЙСЬКИМ КОМІТЕТОМ УКРАЇНИ

Українські хлопці показали чудові результати, увійшовши у вісімку найсильніших. Наші Віталій Мандзин та Степан Кінаш посіли п’яте і восьме місця відповідно, повідомляє noc-ukr.org. Марк Козак та Сергій Кришталь показали 22-й та 61-й результати.

«Сьогоднішня гонка була набагато краща, ніж індивідуальна. Сьогодні мені вдалося фінішувати з п’ятим результатом, в індивідуальній гонці я був 48-м. Радий, що мені вдалося показати суперникам, що український біатлон і на юнацькому рівні має гарну конкуренцію та може змагатися на рівні з провідними «біатлонними» країнами світу», — сказав після фінішу Віталій Мандзин.

«Коли йшов по трасі, тренери кричали, що програю секунду третьому місцю, тому я віддав усі сили, щоб прискоритися. У підсумку — п’яте місце, але я дуже задоволений. Вважаю, що це чудовий результат. Емоції переповнюють», — додав біатлоніст.

Нагадаємо, 15 січня представники біатлону розіграють медалі у змішаній естафеті.

Газета: 
Рубрика: