Минуле не зникає. Героїчно пролита кров не зникає. Вона трансформується в нову форму духовної енергії, породжує людину, яка має його виспівати. Минуле воскресає і розцвітає в генієві.
Євген Сверстюк, український письменник, доктор філософії, президент Українського пен-клубу

Українські паралімпійці — серед найкращих!

Минув «екватор» чемпіонату світу з легкої атлетики
12 листопада, 2019 - 19:16
ФОТО РЕЙТЕР

11 листопада українські паралімпійці перетнули екватор цього міжнародного спортивного форуму другими за кількістю золотих нагород! Того дня в Дубаї «тричі лунав Гімн України й чотири рази здіймався угору прапор нашої держави: три золоті та одна срібна медаль, а також один рекорд світу, Європи та один особистий рекорд. А загалом у доробку українців — 17 високих нагород, серед яких вісім золотих, п’ять срібних та чотири бронзові медалі, а також вісім рекордів — три світових, три європейських і два особистих. Отож, на екваторі чемпіонату світу ми — ТОП-2 у «золоті»! ТОП-3 — за кількістю медалей! Непереможні!» — повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України, new.paralympic.org.uа.

«Наталка Кобзар у напруженій боротьбі стає першою в бігу на дистанції 400 м. Її результат — 1:02.44 — особистий рекорд спортсменки. Майже одночасно з Наталкою Зоя Овсій, також спортсменка із Дніпра, виборює золоту медаль зі світовим та європейським рекордом із метання булави. Результат спортсменки — 25.23. Олександр Дорошенко (на фото) виборов срібну медаль на чемпіонаті вже у штовханні ядра з континентальним рекордом: це вже друге «срібло» досвідченого спортсмена! Ще одна дніпрянка, дев’ятнадцятирічна дебютантка чемпіонату світу Анастасія Москаленко, увечері здобуває «золото» зі штовхання ядра з рекордом чемпіонату — 6.92!» — ідеться в повідомленні. Бажаємо успіху українцям до завершення змагання!

Газета: 
Рубрика: