Успіх Марини Бех-Романчук

Українська легкоатлетка стала чемпіонкою Універсіади-2019
11 липня, 12:04
ФОТО REUTERS

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Універсіади-2019, яка в ці дні проходить у Неаполі. В секторі для стрибків у довжину Бех-Романчук показала результат 6,84 метра, повідомляє УНІАН.

Найближчу переслідувачку Евеліз Таварес де Вейгу із Португалії українка випередила на 23 см.

Відразу три спроби українки дозволили б їй піднятися на вищий щабель п’єдесталу (в гіршій з них вона показала результат 6,66 метра). Ця золота медаль стала для України першою на Універсіаді-2019.

В активі нашої збірної також є «срібло» (його виграв метальник молота Сергій Регеда) і дві «бронзи», які завоювали дзюдоїстка Ганна Антікало і тхеквондист Денис Вороновський.

У медальному заліку українська збірна станом на середу займала сімнадцяте місце.

Нагадаємо, на Універсіаді, всесвітніх студентсько-молодіжних спортивних змаганнях, буде розіграно 222 комплекти нагород у 18 видах спорту серед приблино 6000 спортсменів. Змагання проходять у Неаполі (Італія) до 14 липня.