Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

Успіх у Гвадалахарі

Українські каратисти здобули чотири нагороди на турнірі Series A Всесвітньої федерації карате
13 лютого, 2018 - 11:26
ФОТО З САЙТА WKF.COM.UA

У Гвадалахарі (Іспанія) пройшов перший турнір Series A, яку з цього року проводить Всесвітня федерація карате (WKF), де збірна України здобула чотири нагороди — дві золоті та дві бронзові нагороди, повідомляє sport.unian.ua з посиланням на прес-службу Української федерації карате.

Свій клас підтвердили провідні каратисти країни — Станіслав Горуна й Валерій Чоботар (переможці), Аніта Серьогіна й Анастасія Степашко (призерки). Усі вони входять до топ-10 світового рейтингу у своїх вагових категоріях.

У турнірах Серії А можуть брати участь всі спортсмени WKF. Участь у них також, як і в турнірах Прем’єр-ліги, важлива для здобуття рейтингових очок, що має велике значення для потрапляння на Олімпіаду 2020 в Токіо.

Стас Горуна, другий номер світового рейтингу в вазі -75 кг у фіналі впевнено переміг Матіаса Фуентеса з Чилі — 6:3.

Валерій Чоботар, шостий номер рейтингу WKF у вазі -84 кг, у фіналі здолав Даніяра Юлдашева з Казахстану — 3:1. Аніта Серьогіна, третій номер світового рейтингу у вазі — 61 кг, перемогла суперниць з Іспанії (2:1), Ізраїлю (4:0) та Мексіки (1:0). Але в четвертому колі за рахунку 0:0 спортсменка з Чорноморську поступилася туркені Мерве Чобан. У втішальних сутичках Аніта перемогла росіянку Анну Родіну (3:0) та в бою за бронзу — єгиптянку Дахаб Алі (2:1). Анастасія Степашко, третій номер рейтингу WKF у вазі 68+ кг, у бронзовому фіналі Анастасія при нічийному рахунку 0:0 суддівським рішенням (хантей) перемогла Лору Ціллер з Австрії.

 

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments