Терпіть кайдани – то всесвітський сором, забуть їх, не розбивши, – гірший стид.
Леся Українка, українська письменниця, перекладачка, культурна діячка

Успіху в 11-му турі!

Українка Інна Гапоненко вийшла у фінал чемпіонату Європи з шахів серед жінок
23 квітня, 2019 - 10:45
ФОТО НАДАНО ФЕДЕРАЦІЄЮ ШАХІВ УКРАЇНИ

В Анталії (Туреччина) триває 20-й чемпіонат Європи з шахів серед жінок. У змаганнях беруть участь десять українських шахісток. У десятому турі українка Інна Гапоненко (рейтинг 2428), граючи білими фігурами, розійшлася миром із француженкою Марі Себад (2461) і зберегла одноосібне лідерство, маючи в активі 8 очок, повідомляє www.sportonline.ua. На друге місце піднялася росіянка Аліна Кашлинська (7,5 очка), обігравши свою співвітчизницю Анастасію Боднарук. Першу трійку замикає Марі Себаг (7,0). Ганна Ушеніна (7,0) зіграла внічию з Катериною Аталик (7,0) із Туреччини і, як і раніше, посідає 7-ме місце.

Серед інших українок перемогу здобула Ірина Петрова, внічию зіграла Наталія Жукова, програли свої суперницям Євгенія Долуханова, Ольга Бабій, Наталія Букса, Юлія Осьмак, Марія Зубова та Анастасія Рахмангулова.

У вирішальному, 11-му турі, Гапоненко чорними фігурами зіграє з Антуанеттою Стефановою, Кашлинська також чорними — зі шведкою Пією Крамлінг, Себаг білими — з грузинкою Наною Дзагнідзе. У змаганнях беруть участь 130 шахісток. Турнір проходить за швейцарською системою в 11 турів. Призовий фонд турніру становить € 60 тис. За підсумками турніру, 14 кращих шахісток отримають путівку на Кубок світу.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ