Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Успішний старт

Українські легкоатлетки стали призерками міжнародних забігів
16 вересня, 2021 - 19:08
ФОТО REUTERS

Українська стрибунка із жердиною Марина Килипко посіла друге місце на останньому для себе легкоатлетичному старті сезону, що відбувся у швейцарській Белінцоні, передає УНН з посиланням на дані ФЛАУ. У Беллінцоні рекордсменка України зі стрибків з жердиною Килипко показала такий же результат, як і білоруска Ірина Жук та гречанка Катеріна Стефаніді — 4,50 м. Але за спробами наша атлетка посіла вищу позицію, ніж суперниці. Вона друга. Перемогла словенка Тіна Шутей (4,70 м).

Нагадаємо, цього тижня у Загребі та Белінцоні відбулися змагання з легкої атлетики, які завершилися для українок завойованими медалями. Так, на дистанції 400 м з бігу з бар’єрами на «Memorial Borisa Hanzekovica» Анні Рижиковій підкорилася срібна медаль змагань. Її результат рівняється 54,87 сек. Перемогла в цьому забігу представниця Панами Джанна Вудрафф — 54,67 сек.

У швейцарській Белінцоні відбулася легкоатлетична зустріч в рамках «Gala dei Castelli», яка входить у «World Athletics continental tour silver level series». Там виступила наша Вікторія Ткачук на дистанції 400 м з/б та фінішувала третьою з результатом 54,75 сек.