Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

В очікуванні на перемоги

Учора, 2 серпня, збірна України вирушила на Чемпіонат світу з легкої атлетики-2017
3 серпня, 2017 - 12:04
ФОТО З САЙТА AMSPORT.COM.UA

Урочисті проводи національної збірної команди відбулися в київському аеропорту «Бориспіль». Як повідомляє Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ), Чемпіонат світу пройде у Лондоні (Велика Британія) з 4 до 13 серпня.

До попереднього складу команди, який був затверджений Виконкомом ФЛАУ напередодні, в останній момент, додалося чотири атлета, яких запросила ІААФ за системою добору, згідно зі світовим рейтингом сезону. Це Марина Бех (довжина), Сергій Нікіфоров (довжина), Ганна Гацько-Федусова (спис) та Юлія Шматенко (5000 м). Також Яна Качур, яка вже була заявлена в естафеті 4х100 м, виступить ще й у бігу на 200 м.

Отож, у підсумку до складу української делегації на чемпіонат світу увійшло 48 атлетів (16 чоловіків та 32 жінки) та 28 офіційних осіб (повний склад збірної України з легкої атлетики на Чемпіонат світу-2017 дивіться на сайті «Дня» за посиланням).

Разом із затвердженням складу національної збірної України на ЧС-2017 у медіа з’явилася неприємна новина — відразу двоє українських атлетів звернулися до Федерації легкої атлетики України з проханням дозволити їм виступати під російським прапором. Відповідний запит від Всеросійської федерації легкої атлетики вже направили в Україну. Мова йде про бігунку на середні дистанції Анжеліку Шевченко і стрибуна з жердиною Георгія Бикова, які змінили місце проживання на Санкт-Петербург і бажають виступати за РФ. Більше про наміри деяких українських спортсменів виступати за країну-агресора читайте в матеріалі «Україна продає своїх спортсменів. За скільки?..» («День», №96 від 4 червня 2015 року).

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: