Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Вболіваймо за наших!

Четвертим володарем «бронзи» на Олімпійських іграх у Токіо став Михайло Романчук
29 липня, 2021 - 20:17
ФОТО REUTERS

У четвер Президент України Володимир Зеленський привітав українського плавця Михайла Романчука, який виграв бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо в запливі на 800 метрів вільним стилем. «Вітаю нашого плавця Михайла Романчука, який приніс Україні четверту «бронзу» на Олімпіаді в Токіо! Михайло завоював медаль у запливі на дистанції 800 м вільним стилем. Востаннє українські плавці завойовували нагороди на Олімпійських іграх у 2004 році», — написав Зеленський у соцмережі Twitter.     Раніше медалі у своїх дисциплінах завоювали стрілки Олена Костевич та Олег Омельчук, які стали бронзовими призерами Олімпіади зі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів, а також шпажист Ігор Рейзлін та дзюдоїстка Дар’я Білодід, нагадує Інтерфакс-України

Олімпійські ігри в Токіо тривають до 8 серпня, українська збірна на них цього річ представлення 158 спортсменами, найбільше представників легкої атлетики — 47.

Газета: 
Рубрика: