Єдина ознака, за якою пізнаємо народ, до того ж ознака незамінна й остаточна – єдність мови
Олександр Потебня, видатний український мовознавець, філософ, доктор філології, професор

Вперше в Україні: ювелірний бренд “Kochut” пропонує молодятам власноруч зробити обручки

Засновники відомого авторського бренду “Kochut” не лише створюють індивідуальні обручальні каблучки для молодят, а й запрошують закоханих створити обручки разом у майстерні.
20 листопада, 2019 - 16:00

Засновники відомого авторського бренду “Kochut” не лише створюють індивідуальні обручальні каблучки для молодят, а й запрошують закоханих створити обручки разом у майстерні

“Для нас завжди було важливим бажання клієнта, тому ми вирішили піти в цьому напрямку далі. Пам’ятаєте, як ще будучи дітьми, ми одягали на пальці наших маленьких наречених власноруч зроблені каблучки з квіток, нитки і т.д? Нам здається це так щиро і чисто, що ми захотіли перенести цю традицію і зробити її реальною в дорослому життя. По-перше, це неймовірно зближує двох людей. По-друге, це чудова можливість передати енергетику своїх почуттів у символ кохання. Ми віримо, що це допоможе подружнім парам пам’ятати і берегти почуття, які колись привели їх до створення сім’ї,” — ділиться співзасновник компанії Юрій Кочут.

Такий підхід дивина для України, але не дивина для цього ювелірного дому, адже тут кожна прикраса починається з філософської ідеї і лише потім знаходить своє продовження у дорогоцінному металі. 

Перетворити вибір обручки у незабутню пригоду можливо у майстерні, яка знаходиться у мальовничому закарпатському містечку Ужгород. Звісно, це буде відбуватися не без допомоги ювеліра, який прослідкує за тим, щоб процес пройшов правильно і обручки вийшли якісними. У молодят є вибір: створити  обручки однієї з наявних моделей чи запропонувати власний ескіз. Виготовлення триває один день, залежно від обраної техніки виконання і складається з декількох цікавих етапів. У випадку моделювання по воску, процес стає дещо схожим на ювелірну пластику. Приємний плюс такого способу в тому, що він дозволяє вносити багато правок  до роботи.

Модель з воску відливається в металі. Потім момент шліфування й полірування і ваші стовідсотково унікальні обручки готові.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ