...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

Як читачі стають письменниками!

30 листопада, 2000 - 00:00

Інтелектуальні конкурси «Дня» — це візитка нашої газети. Це не тільки своєрідне вимірювання «температури суспільства», не тільки можливість пересвідчитися в тому, що нас уважно читають, що ми порушуємо по-справжньому гарячі проблеми, але і своєрідний пошук нових авторів. «Схема» проста: спочатку читач стає учасником конкурсу, а потім — незалежно, чи став він переможцем, чи ні — він стає своєрідним громадським автором «Дня». На наших сторінках, і не тільки в «Пошті «Дня», а в таких «дорослих» рубриках, як «Подробиці», «День України», «День планети», «Телебачення», стали звичними імена Дмитра Карп’яка, Галини Александрової, Владислава Комова, Ірини Котик, Валентини Бондаренко, Катерини Лаврищевої, Олександра Примака, Андрія Коваленка, Ігоря Смушкова, Лії Жулинської та багатьох інших. Усі вони прийшли в «День» із цих читацьких конкурсів. А деякі з наших переможців, такі як Михайло Зубар, Євген Моренцов, Андрій Миселюк, стали нашими постійними штатними або позаштатними кореспондентами.

Багато хто з наших читачів неодноразово підкреслював як у своїх листах, так і під час зустрічі в редакції, що участь у конкурсах допомогла їм по- новому відкрити «День». Однак те ж ми можемо сказати і про себе: «День» із кожною новою акцією відкриває для себе нові імена, знаходить нову підтримку. Відкриття нас чекали і в нашому дитячому конкурсі «Що б я хотів змінити в Україні?», і в молодіжних конкурсах «Уїк-енд у Ризі» та «Хто він — герой нашого часу?», і в двоетапному «Експерті «Дня», і в ліричному «Дні кохання», і в недавньому «Громадському форумі», який «День» проводив спільно з Міжнародним фондом «Відродження». Відкриття нас чекали і в Гуманітарному ліцеї при Київському національному університеті імені Т. Шевченка, де нас здивували своєю небайдужістю до суспільно-політичних процесів як учні, так і їхні вихователі, і це здивування переросло у спільну спецсторіночку «Ліцей в гостях у «Дня». Відкриттям стало і проведення спільно із програмою TACIC спеціалізованого конкурсу з охорони праці — він примусив поглянути на суспільство в несподіваному ракурсі.

«День» завжди готовий почути нових людей, нові, свіжі ідеї і планує й надалі проводити нові конкурси й акції.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ