Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Зробити Тайвань чистішим

На острові провели екоакцію і міркують, як зменшити вуглецевий слід
28 квітня, 2021 - 10:59
ФОТО РЕЙТЕР

Нещодавно, з нагоди Дня землі волонтери та всі охочі прибирали пляжі острова Тайвань. Але проблемами довкілля переймаються і на владному рівні. Зокрема 22 квітня на тематичному форумі президентка країни Цай Інвень наголосила: «Ми повинні визнати, що єдиний дім людства, наша Земля, зараз стикається з серйозними проблемами. Тайвань є ключовим прикладом викликів, з якими ми стикаємось. Через наслідки екстремальних погодних явищ два-три роки тому ми переживали повені після проливних дощів. І з минулого року до цього часу ми переживаємо найсильнішу посуху за століття. Незважаючи на те, що наша ініціативна Програма розвитку інфраструктури посилила наші позиції, виклики, з якими ми стикаємося внаслідок екстремальних погодних умов, все ще є серйозними. Ми всі сподіваємось, що ці екстремальні погодні умови не стануть новою нормою. Тому ми несемо відповідальність ще більше працювати над вирішенням кліматичних питань». Вона додала, що Тайвань планує досягти нульового рівня викидів вуглецю до 2050 року як шляхом постійної трансформації енергії, так і шляхом розробки систематичних стратегій зменшення викидів у таких секторах, як виробництво, транспорт, житлове будівництво та сільське господарство.

На фото: Волонтери беруть участь у заході з прибирання пляжу, організованому з нагоди Дня Землі, у місті Кілунг, Тайвань.

Газета: 
Рубрика: