Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

«Формуємо образ майбутнього разом!»

Чотири насичені літературною програмою дні в Одесі
1 серпня, 2019 - 17:09
ФОТО НАДАНО МІЖНАРОДНИМ КОРНІЙЧУКІВСЬКИМ ФЕСТИВАЛЕМ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Вирушити в літературно-біологічну експозицію? Створити анімацію в домашніх умовах? Зустрітися з улюбленими письменниками й ілюстраторами? Усе це вже відбувається. 1 серпня в Одесі стартували XXIII книжковий фестиваль «Зелена хвиля» і VII Міжнародний Корнійчуковський фестиваль дитячої літератури. Цього року вони мають спільну фокус-тему — літературу для дітей та підлітків. І під гаслом «Формуємо образ майбутнього разом!» буде проведено 80 різноманітних заходів: презентації, квести, майстер-класи, віртуальні екскурсії, створення коміксів та багато іншого.

Цьогорічною країною-гостем стала Італія. Відома ілюстраторка дитячих книг Сара Мазетті й автор популярних коміксів Андреа Пау проводитимуть майстер-класи для створення коміксів та персонажів для книги, серіалу й візьмуть участь у дискусії «Текст чи картинка». Серед учасників також відомі дитячі письменники Володимир Рутківський (за мотивами його книги знято «Сторожову заставу»), Галина Ткачук, Іван Андрусяк, Олег Чаклун та інші.

Марія ЧАДЮК, «День»
Газета: