Треба зрозуміти, що кинути роботу для рідного краю і піти на роботу до його гнобителів — не єсть тільки звичайною відміною в передсвідченнях, а єсть справжньою цілковитою зрадою.
Борис Грінченко, український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, етнограф, історик, публіцист, громадсько-культурний діяч

Книга – це легкість, книга – це грація...

«Київ модерн-балет» та «Київ Читає» представили спеціальний фотопроект
27 жовтня, 2017 - 10:22
ФОТО ДМИТРА РИБАКОВА, MOON STUDIO PRODUCTION

Як повідомляє фейсбук-сторінка проекту «Київ Читає», головна мета акції — показати чуттєвий і емоційний бік книги.  «Книга — це мистецтво, — зазначають організатори. — Завдяки цьому проекту ми дали можливість кожній людині побачити образ книги з іншого боку, що має стати мотивацією для пошуку нової літератури, нових вподобань». «Київ Читає» — соціальний проект, створений з метою мотивувати молодь до читання.

Організатори акції попросили артистів балету поділитись своїми літературними вподобаннями. «У моїй родині завжди багато читали, а цікавими книжками обмінювалися одне з одним, — розповідає Олена Салтикова. — Кілька років тому я захопилася Гемінґвеєм і поділилася книжкою з тіткою. Вона розділила моє захоплення і ледве не назвала сина Ернестом». Аристка балету Катерина Кузнєцова відзначила «1984» Дж. Орвелла, а Анна Герус — книжку «Дао Фізики» Ф. Капра.

Роман ГРИВІНСЬКИЙ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments