Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Книги, які нас формують

У мережі набуває популярності новий флешмоб #читаю_щоб_вирости
31 липня, 2020 - 13:39

Нещодавно BookForum звернувся до читачів із таким закликом: «У кожного є особливі люди, які нас змінюють. Вони зацікавлюють і надихають. Впливають на вибір професії. Спонукають іти туди, куди страшно, але хочеться. Роблять нас тими, ким ми є. Усе це вміють і книжки, тому команда Форум Видавців розпочинає онлайн-флешмоб #читаю_щоб_вирости». Щоб взяти в ньому участь, потрібно у своєму дописі розповісти, які книжки вас вразили, змінили, привели до улюбленої справи чи прориву в кар’єрі. Словом, про книжки, які спонукали і спонукають розвиватися.

До флешмобу, наприклад, вже долучилася виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія ФЕДІВ, яка в дописі на Фейсбук серед книг, що найбільше на неї вплинули, вказала дві: «Вивчена на пам’ять завдяки прабабусі — вчительці української мови та літератури ще в три роки поема Т.Г.Шевченка «Катерина», коли відчуття приналежності до великої сильної пасіонарної держави України запалило бажання бути дотичною до державотворення, та декілька разів прочитана в старших класах мовою оригіналу книга О. Шпенглера «Захід Європи», коли міжнародна культурна політика стала мрією життя, і віра в те, що від «заходу» Європи її врятує Східна Європа з Україною — лідером нової об’єднаної Європи».

Газета: