Нація без державности є покалічений людський колективний організм.
Володимир Винниченко, український прозаїк, драматург, політичний і державний діяч. Перший голова Директорії УНР

«Квантовий стрибок у літо»

1 червня у Національній бібліотеці України для дітей — насичена програма
28 травня, 2021 - 11:18
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

У Міжнародний день захисту дітей бібліотека запрошує на «Квантовий стрибок у літо». На святкування завітають представники Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства з питань мистецтв та мистецької освіти, Уповноваженого з прав людини, Уповноваженого із захисту державної мови, наглядової ради бібліотеки, письменники та видавці.

Об 11.00 — 12.30 для юних читачів підготували цілу низку подій: старт програми літніх читань, яка цьогоріч матиме назву «БEZмеж», презентація змагань за титул «Лідер читання-2021», розіграш призів «БібліоSHARA», концерт талант-центру «М’юзіСмузі»; знайомство з роботом-бібліотекарем «НП Лукаш», зелена акція «Квітничок» від Академії Чомусиків, творчі майстерні. Також за програмою «Книга дарує свободу» відбудеться вручення подарункових книжкових наборів для поповнення бібліотек при закладах, де відбувають покарання неповнолітні громадяни України.

До того ж на дітей чекає конкурс малюнків «Намалюй свою мрію», яскраві метелики на ходулях від студії «Bliss Team Show»; паперовий феєрверк від бібліотечної ростової ляльки, креативні виступи бібліотекарів, підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Книга і діти, екологія і світ» та ін. Усі заходи відбуватимуться із дотриманням протиепідемічних вимог.

Газета: