Тепер кожен українець повинен, лягаючи, в голову класти мішок думок про Україну, повинен покриватися думками про Україну і вставати разом з сонцем з клопотами про Україну.
Микола Куліш, український драматург, режисер, педагог, представник Розстріляного Відродження

Повернути Атлантиду перемог

Вийшов «перший український мультсеріал, базований на реальних подіях та нереальних пригодах»
6 грудня, 2018 - 14:33

Понад 500 000 переглядів та 1500 перепостів — такі результати першого сезону мультфільму «Книга-мандрівка. Україна» після двох днів з виходу п’ятої, завершальної серії. Автори проекту позиціонують себе як «перший український мультсеріал, базований на реальних подіях та нереальних пригодах». Оскільки він створений на основі однойменної книжки, що містить цікаві факти про українців та Україну, то кожна серія розкриває одну із численних підстав для гордості за нашу націю. В першому сезоні були історії про відомих діячів — Миколу Гоголя, Іллю Мечникова, — але також і про менш знаних, хоч не менш талановитих — Юрія Кнорозова (українець, який першим у світі розшифрував писемність майя!) та Варвару Каринську (українка-володарка премії «Оскар»).

Команда проекту так зазначила на своїй «фейсбук»-сторінці: «Ми поставили за мету відродити загублену Атлантиду української історії перемог...». Влучна метафора, оскільки й справді цей аспект української історії досі загублений в океані нашої пам’яті. Однак загублений — не значить втрачений, а такі нові формати можуть стати ефективним способом її віднайдення.

Марія ЧАДЮК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments