Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

Посмертно

Президент Володимир Зеленський нагородив загиблого командира 128-ї бригади Євгена Коростельова орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня
20 листопада, 2019 - 18:49
ФОТО ОЛЕКСАНДРА КЛИМЕНКА

«За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня Коростельова Євгена Володимировича — полковника (посмертно)», — йдеться в указі, опублікованому Офісом Президента у середу.

Сам указ датований 19 листопада. Водночас у день смерті комбрига глава держави не коментував це, однак зазначив, що «питання війни на Донбасі маємо вирішити лише дипломатичним шляхом».

Співчуття висловили міністр оборони Андрій Загороднюк, голова парламентського комітету з нацбезпеки Олександр Завітневич, Генштаб та ряд політиків.

Командир 128-ї гірсько-штурмової бригади Євген Коростельов помер напередодні після важкого мінно-вибухового поранення на передовій на Донбасі.

Газета: