Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Дурний анекдот

3 листопада, 2021 - 18:09

Одну сільську старушенцію в суді називали весь час “конный милиционер». Потім знайшлася добра людина і пояснила, що прокурор мав на увазі “контрреволюционер”. Тобто старушенція – контрреволюціонер. Нащо така потрібна?

Один любитель супу ніс у кишені рецепт супу. Його (любителя) заарештували за те, що рецепт був написаний польською мовою. Вирішили, що він не любитель, а шпигун, і розстріляли.

Одна жінка була багатою. Багатство в неї забрали і помістили в музей біля Лаври, а її саму призначили доглядачкою. Вона надавала гостям музею книгу відгуків для відгуків.  Виявилося, що вона таким чином розсекретила інформацію про музей полякам.

Розстріляли.

В іншому музеї - Яворницького в Дніпрі – людина на прізвище Тесля в 1923 році виставила радянську купюру, орнаментованою сварогом – стилізованою свастикою. Через 14 років Теслі сказали, що він пропагандує фашизм і розстріляли.

Купюра була підписана скарбником, якого ліквідували за троцкізм. Потім і посаду відмінили, бо їх весь час за троцкізм розстрілювали.

А один донощик хотів на когось донести, але наплутав із адресами і замість НКВС пішов у польське посольство. І його НКВС заарештувало і розстріляло.

Був у Києві польський театр на вулиці Прорізній. От сміхота – театр є, а акторів немає. Всю трупу посадили чи розстріляли.

В будинку на Софіївській площі батько вчив дітей математиці, для чого діти записували номери машин, що проїздили під їхніми вікнами. Одного разу проїздила машина Хрущова, її номер теж записали. На Софіївську прийшли звідки треба і сказали, що готувався теракт - замах на Хрущова. Дітей відправили у дитбудинки. Батька розстріляли.

Одна людина була на допиті в слідчого. Слідчий заснув через надмір роботи. Вікно в кабінеті було відкрите. Підслідний виліз через вікно, сходив додому, зробив свої справи і повернувся. Мабуть, його за це нагородили званням героя і продуктовим пайком. Посмертно.

Але ж яку країну втратили, яку країну!

Новини партнерів